+38 (067) 394 90 98 kordi@kaz.km.ua

Відкриття сезону

База відпочинку «Корді» Красилівського Агрегатного заводу гостинно запрошує до мальовничого Дністра. База знаходиться в урочищі Калюс біля с. Рудківці на березі Дністровського водосховища на межі трьох областей – Хмельницької, Вінницької, Чернівецької. Загальна площа 1,67га.

На території бази відпочинку є 11 будинків, 6 з них облаштовані для проживання відпочиваючими, два спорт майданчика, приміщення сауни, більярдна, ігровий майданчик, приміщення столової, медпункт, понтонний пірс.

Якщо ви бажаєте по-справжньому відпочити від міста, подихати чистим лісовим повітрям, влаштувати пікнік, порибалити, скупатися в річці та позасмагати – ласкаво просимо на базу відпочинку «КОРДІ». Тільки відпочинок на природі дає можливість відновити сили і отримати задоволення від життя. Відпочинок на базі «КОРДІ» піде на користь практично будь-якій людині. Чисте п’янке повітря та плавання в кришталево чистій воді дністровського водосховища позитивно впливає на весь організм, зміцнює імунітет, підвищує загальний тонус організму. Водні процедури знімають стрес, нормалізують сон, стабілізують тиск, роблять тіло струнким та красивим.

На відміну від багатьох турбаз дністровського водосховища, база відпочинку «КОРДІ» працює цілий рік. Для відпочинку на свіжому повітрі на території бази «КОРДІ» є альтанки, де можна зібратися компанією та насолодитися приємною трапезою. Для приготування шашликів надаються мангали. На відвідувачів бази відпочинку чекають прогулянки на катері. В сезон в цій місцевості багато грибів та ягід, тому всі бажаючі можуть вирушити на тихе полювання. Також відпочиваючих приваблює риболовля на дністровському водосховищі, в тому числі й зимова. Тут можна ловити рибу своїми снастями, на вудку та спінінг, як з берега, так і з човна, причому цілком безкоштовно та без обмежень.


КОМЕНТУВАТИ

    Пошук

    Бронювання

    Зарезервовані номери

    Немає номерів у вашому бронюванні.